شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷ رایانه دات کام

شروع نمایشگاه الکامپ 24 در تهران

شروع نمایشگاه الکامپ 24 در تهران

با شروع نمایشگاه الکامپ 24 در تهران از امروز ششم مرداد ماه شور و شوق زیادی برای دوستداران علم کامپیوتر و تجهیزات مرتبط با آن بر پا شده است.

رییس کمیته اجرایی الکامپ ٢۴ سید حسن هاشمی گفت: از تمام استان‌های کشور، شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ حضور دارند.

IMG_6798

ستاد خبری الکامپ 24 سید حسن هاشمی رییس هیات مدیره شرکت بزرگ گرین وب در حوزه IT, رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان خراسان رضوی و رییس کمیته اجرایی الکامپ ٢۴ گفت: در رویداد امسال استان‌های البرز، اصفهان و خراسان به صورت مستقل غرفه دارند. علاوه بر این شاهد حضور استارتاپ‌ها و شرکت‌های ICT از تمام 31 استان کشور در الکامپ هستیم که بر جذابیت این نمایشگاه می‌افزاید.

رییس کمیته اجرایی الکامپ ٢۴ با بیان این که فناوری اطلاعات یک صنعت میان رشته‌ای محسوب می‌شود گفت: بسیاری از مخاطبان ما، بخش‌های سنتی اقتصاد هستند که می‌خواهند به سمت اقتصاد دیجیتال حرکت کنند. با نگاهی به صنایعی چون گردشگری، تبلیغات یا سلامت، سیر تحول به سمت اقتصاد دیجیتال مشهود است.

وی ادامه داد: شرکت‌های علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در سایر استان‌ها و یا همکاری با شرکت‌های فعال در نقاط مختلف کشور می‌توانند از طریق سازمان‌های نظام صنفی استانی اقدام کرده و با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های آنها در سراسر کشور آشنا شوند.

هاشمی با بیان این که تلاش کردیم الکامپ بیست و چهارم هر چه بیشتر با سبک و روش و دانش روز صنعت نمایشگاهی برگزار شود گفت: امیدواریم رویدادهای جانبی مانند الکام‌تاکز، الکام ترندز و الکام‌استارز بر غنای هرچه بیشتر الکامپ 24 بیفزاید.

براساس این گزارش، بیست و چهارمین نمایشگاه کامپیوتری الکامپ ششم تا نهم مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *

جدیدترین مطالب

پیوندها

پربازدیدترین ها

دسته بندی ها