یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ رایانه دات کام

پنج دلیل استفاده از لامپ هوشمند

پنج دلیل استفاده از لامپ هوشمند

استفاده از لامپ‌های هوشمند برای هر نوع کاربری مناسب است. این لامپ‌ها می‌توانند با گوشی‌های هوشمند به طور بی‌سیم متصل شده و برنامه‌های زیادی با قابلیت‌های متنوع در اختیار شما قرار دهند. روشنایی محیط و فضای منزل و بهبود کیفیت خواب از جمله قابلیت‌های لامپ هوشمند است. در ادامه پنج دلیل که باعث استفاده شما از لامپ هوشمند می‌شود را بررسی می‌کنیم.

 

دارا بودن قابلیت Dim : 

یکی از ویژگی‌های اصلی لامپ‌های هوشمند این است که شما می‌توانید بدون نیاز به نصب سوییچ دیمر، میزان نور آنها را کنترل کنید. این قابلیت در برنامه مخصوص لامپ هوشمند موجود است که پس از نصب لامپ در محیط خود و متصل کردن آن به گوشی و اجرای برنامه کاربردی آن، می‌توانید شدت نور لامپ را به دلخواه خود تغییر دهید.

 

light2

 

قابلیت کنترل از هر مکان : 

برخی از لامپ‌های هوشمند دارای ویژگی‌هایی برای برنامه ریزی هستند که به شما اجازه‌ی کنترل عملکرد آنها را برای زمانی که در منزل خود حضور ندارید را می‌دهد. این ویژگی‌ها یکی از نکات امنیتی بسیار عالی به شمار می‌رود. مخصوصا زمانی که برای مدت طولانی‌تری در منزل خود حضور ندارید. مثل وقتی که در سفر هستید.

 

قابلیت تغییر رنگ : 

کم کردن شدت نور لامپ هوشمند برای تنظیم حالت خواب است. اما برخی از این لامپ‌ها قابلیت فراتری نیز به شما ارائه می‌دهند. برخی از لامپ‌های هوشمند می‌توانند بیش از 16 میلیون طیف رنگ را ایجاد کنند که از طریق برنامه کاربردی آنها قابل تنظیم می‌باشد.

 

light3

 

پخش موسیقی : 

برخی از این لامپ‌ها دارای اسپیکر داخلی هستند که از طریق بلوتوث قابلیت اتصال دارند. برخی از آنها قادرند رنگ خود را نیز بسته به پخش آهنگ در حالت‌های مختلفی تغییر دهند.

 

کمک به بهبود کیفیت خواب : 

برخی از این لامپ‌ها با استفاده از چند رنگ که برای کمک به تنظیم تولید هورمون ملاتونین در بدن طراحی شده‌اند، میزان کیفیت خواب شما را بهبود می‌بخشند. این طیف‌های نوری باعث کاهش سطح ملاتونین در طول روز و افزایش میزان آن در هنگام نزدیک شدن به ساعات خواب می‌شوند.

 

light1

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *

جدیدترین مطالب

پیوندها

پربازدیدترین ها

دسته بندی ها