سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ رایانه دات کام

ویژگی بازنشر پست‌ها در اینستاگرام

ویژگی بازنشر پست‌ها در اینستاگرام

چندی پیش شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیتی با نام بازنشر پست‌ها را برای قسمت استوری خود به طور آزمایشی در نظر گرفت. پس از گذشت مدتی در چند روز پیش این ویژگی برای عموم کاربران در دسترس قرار گرفت و از حالت آزمایشی خارج شد. به کمک این ویژگی شما می‌توانید پست‌های قدیمی خود را به راحتی در استوری خود مجددا نشر دهید.

اینستاگرام اعلام کرده که این ویژگی به طور تدریجی برای کاربران فعال خواهد شد و ممکن است برای برخی کاربران کمی دیرتر فعال شود.

نحوه‌ی استفاده از این قابلیت بسیار ساده و آسان است. با مراجعه به قسمت پروفایل خود در اپلیکیشن اینستاگرام، پست مورد نظر خود که تمایل دارید آن را در استوری خود بازنشر کنید را باز کنید. در کنار گزینه‌ی کامنت یک آیکون به شکل موشک را مشاهده خواهید کرد. با فشردن این آیکون پنجره‌ای تحت عنوان Send to برایتان باز خواهد شد. در این پنجره علاوه بر امکان ارسال این پست برای افراد دیگر، شاهد ویژگی جدید اینستاگرام با عنوان Add Post to Your Story هستید که با انتخاب آن پست مورد نظر در استوری شما بازنشر خواهد شد.

در قسمت استوری نیز همانند گذشته می توانید از ویژگی‌های متعددی استفاده کنید و استوری خود را به دلخواه تغییر دهید.

مجددا به این موضوع اشاره می‌کنیم که در صورت مشاهده نکردن گزینه ذکر شده برای اینکار، نیاز به انجام کار خاصی ندارید. همانطور که اشاره کردیم این ویژگی به طور تدریجی برای تمامی کاربران اینستاگرام در حال فعال شدن می‌باشد و برای شما نیز به زودی فعال خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *

جدیدترین مطالب

پیوندها

پربازدیدترین ها

دسته بندی ها