یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ رایانه دات کام

نمایشگاه سبیت ۲۰۱۸

نمایشگاه سبیت ۲۰۱۸

نمایشگاه سبیت یکی از بزرگترین رویدادهای جهانی به شمار می‌رود که طی برگزاری آن برترین و بزرگترین شرکت‌ها و ارائه دهندگان خدمات IT، تجارت الکترونیک، رایانش ابری، امنیت، سخت افزار، موبایل و… در آن حضور پیدا می‌کنند. این نمایشگاه امسال ار تاریخ ۱۱ الی ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۱ الی ۲۵ خرداد) در شهر هانوفر آلمان در حال برگزاری می‌باشد.

 

cebit

 

طی برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی شرکت گرین وب نیز به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های ارائه دهنده‌ی خدمات IT و تجارت الکترونیک در ایران می‌باشد، به عنوان نماینده‌ی کشور عزیزمان ایران در این رویداد حضور دارد. گرین وب در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت‌های دانش بنیان در حوزه‌ی فناوری اطلاعات در ایران به شمار می‌رود. گرین وب با افتخار در کنار بزرگترین شرکت‌های دنیا که در این حوزه فعال هستند در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۸ شرکت کرده و با تلاش بی وقفه‌ی خود قصد دارد گام‌های بزرگتری جهت ارائه‌ی خدمات و فروش محصولات در حوزه‌ی فناوری اطلاعات بردارد. نکته‌ی قابل توجه این است که اکثر خدمات و محصولات این شرکت توسط متخصصین ایرانی در کشور ایران تولید و اجرا می‌شوند.

 

Blogcebit

 

حضور گرین وب در سبیت ۲۰۱۸ آلمان یکی از بزرگترین اتفاقاتی است که تا کنون در عرصه‌ی فناوری اطلاعات روی داده و فرصتی جهت ایجاد همکاری‌های زیادی با دیگر شرکت‌های فعال این حوزه در سرتاسر دنیا خواهد بود. شرکت گرین وب افتخارات زیادی را در کشور ایران به دست آورده که انتخاب به عنوان برترین کارآفرین و برترین صادرکننده خدمات در سطح ملی برخی از آنها می‌باشد. این شرکت افتخار ارائه‌ی خدمات به حدود سی هزار مشتری وفادار خود را دارد و این مسئله نشان دهنده‌ی تلاش و نتایج خوب این شرکت در خصوص جلب رضایت مشتریان و ارائه‌ی خدمات با کیفیت مطلوب می‌باشد.

 

Blogcebit

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *

جدیدترین مطالب

پیوندها

پربازدیدترین ها

دسته بندی ها