پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ رایانه دات کام

دسترسی به اطلاعات لحظه‌ای ترافیک و حمل و نقل در نقشه گوگل برای سیستم عامل iOS فراهم شد

دسترسی به اطلاعات لحظه‌ای ترافیک و حمل و نقل در نقشه گوگل برای سیستم عامل iOS فراهم شد

شرکت گوگل در سال گذشته مشاهده اطلاعات لحظه‌ای و بروز (Real-Time) ترافیک را برای Google Map روی گوشی‌های اندرویدی فراهم کرد. بروزرسانی که این شرکت سال گذشته ارائه داد باعث شد تا کاربران راحت‌تر و آسان‌تر به جستجوی مکان‌های مورد نظر خود مانند رستوران‌ها، بررسی وضعیت ترافیک و مشاهده و اطلاعات سیستم حمل و نقل عمومی دسترسی داشته و به آنها بپردازند.

در حال حاضر این ویژگی برای کاربران سیستم عامل iOS که از نقشه گوگل استفاده می‌کنند نیز فراهم شده است که با بروزرسانی این برنامه برای آنها فعال خواهد شد. با این بروزرسانی کاربران این برنامه سه گزینه در پایین صفحه نمایش خود مشاهده خواهند کرد که شامل Explore، Driving و Transit است.

Google Map Update for iOS-1

با استفاده از بخش Explore قادر خواهید بود تا مکان‌های مورد نظر خود را جستجو کرده و اطلاعات و تصاویر آنها را مشاهده کنید. به عنوان مثال اطلاعات و توضیحاتی درباره‌ی محلی که در آن حضور دارید و گزینه‌هایی برای جستجو و نمایش پمپ بنزین‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، داروخانه‌ها و مکان‌های دیگر در این قسمت برایتان در دسترس خواهد بود.

Google Map Update for iOS-2

بخش رانندگی یا همان Driving نیز خلاصه‌ای از وضعیت فعلی ترافیک منطقه‌ای که در آن حضور دارید را نمایش می‌دهد و در صورت انتخاب مبدا و مقصد شما، زمان حدودی رسیدن به مقصد را با توجه به وضعیت ترافیک به شما اعلام می‌کند.

Google Map Update for iOS-3

گزینه حمل و نقل یا Transit نیز برنامه‌های سیستم حمل و نقل عمومی شامل ایستگاه‌ها و برنامه‌های زمانی اتوبوس‌ها و قطار شهری را به شما نمایش می‌دهد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *

جدیدترین مطالب

پیوندها

پربازدیدترین ها

دسته بندی ها