دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ رایانه دات کام

تغییر صفحه اصلی و اصلاح اعلان‌ها در Trello

تغییر صفحه اصلی و اصلاح اعلان‌ها در Trello

شرکت Atlassian قصد دارد دسترسی کاربران به اطلاعات مربوطه در برنامه‌ی مدیریت مشترک کارها Trello را بیشتر کرده و آنها را به استفاده از این برنامه ترغیب کند. ترلو سیستم اعلان‌های خود را نیز بازبینی کرده و ظاهری جدید برای صفحه اصلی خود در نظر گرفته تا انجام کارها برای کاربران آسان‌تر شود.

 

trello-web-macbook-pro

 

جزئیات یکی از این تغییرات به این صورت است که برای کارت‌های برجسته که در حال انجام هستند یا در حال حاضر انجام شده‌اند، زمانی اعلان‌‌ها به کاربر یادآوری می‌شود که آنها فراموش کنند به مکالمات فعال پاسخ دهند. حال برخی از اقدامات و واکنش‌ها مانند پاسخ دادن به پیام‌ها یا علامت گذاری کارت‌ها به عنوان انجام شده، مستقیما از طریق صفحه اصلی ترلو امکان پذیر شده است.

یکی دیگر از تغییرات مثبت مربوط به برجسته‌سازی اعضای تیم است که تمام مکالمات کارت‌ها را برای کمک به کاربران به منظور در جریان قرار گرفتن فعالیت‌های تیم خود نمایش می‌دهد. هم‌چنین برگه‌ی انجمن به سمت چپ صفحه کاربری اضافه شده و دسترسی به قسمت‌های دیگر برنامه نیز ساده‌تر شده است.

 

trello-notifications-markread

 

یکی از اعضای تیم این برنامه اعلام کرده که هوش مصنوعی در نظر گرفته شده برای ترلو باعث خواهد شد تا قابلیت‌ها و ویژگی‌های بیشتری در صفحه اصلی این برنامه اضافه شود. وی گفته: «این اولین نسخه با تغییرات اعمال شده است. ما قصد داشتیم در اسرع وقت و سریعتر به آن دست یابیم و پس از آن مجددا این پروسه را تکرار کرده و این برنامه را هوشمند تر کنیم.»

در حال حاضر شما می‌توانید اعلان‌ها را به حالت خوانده شده یا خوانده نشده تغییر داده تا در مراجعات بعدی به برنامه راحت‌تر آنها را مدیریت کنید. هم‌چنین این قابلیت نیز فراهم شده تا اعلان‌ها را برای کارت‌های پر سر و صدا یا همان دسته کارت‌هایی که تغییرات و مکالمات زیادی روی آن اعمال می‌شود را غیر فعال کنید.

 

trello-home-overview

 

رائول کاستانون مارتینز که تحلیلگر ارشد 451 Research است اعلام کرده، قابلیت‌های جدیدی برای بخش اعلان‌ها و ویژگی‌های صفحه اصلی برنامه ترلو را با برنامه چت تیمی Atlassian همراه خواهد کرد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی *

جدیدترین مطالب

پیوندها

پربازدیدترین ها

دسته بندی ها